شهرداری صفادشت

بازدید مسئولین سازمان ملی زمین و مسکن و اداره کل راه و شهرسازی از شهرک مهر صفادشت

شهردار صفادشت: با اسکان ساکنان جدید شهرک مهر صفادشت ارائه خدمات بیشتری به شهروندان این شهرک نیاز است. 

محمدعلی کریمی شهردار صفادشت از بازدید مسئولین سازمان ملی زمین و مسکن و اداره کل راه و شهرسازی از شهرک مهر صفادشت در خصوص اجرای توافق فی مابین شهرداری با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد و گفت: طی بازدیدی میدانی که با مسئولین سازمان اراضی و مسکن و اداره کل راه و شهرسازی بعمل آمد حاضرین از نزدیک از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی و خدماتی سطح شهرک بازدید و در خصوص ارائه خدمات بیشتر با در نظر گرفتن نیاز سنجی این شهرک پیشنهاداتی را ارائه نمودند.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

گفتنی است، بعد از بازدید میدانی همچنین جلسه ای جهت هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات در محل شهرداری این شهرک برگزار و در پایان مقرر گردید با توجه به اسکان و افزایش روزافزون جمعیت شهرک مذکور و نیاز به ارائه خدمات رفاهی و عمرانی بیشتر بعد از امکان سنجی نسبت به طراحی و اجرای پروژه های جدید اقدامات  مطالعاتی انجام شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
شهرداری صفادشت
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا