پارک علم و فناوری ملارد

«پارک علم و فناوری سلامت ایران» در مسیر اجرا

پارک علم و فناوری سلامت در ملارد به بهره ‌برداری می رسد تا در تمامی حوزه‌ های فناوری سلول ‌های بنیادی، پزشکی بازساختی و زیست ‌فناوری میزبان تیم ‌های نوآور و خلاق باشد

نخستین نشست هیأت امنای پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌ جمهوری، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان امام، جلیل کوهپایه زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران و دیگر اعضا هیات امنای این پارک علم و فناوری برگزار شد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

در این نشست مصوب شد تا پارک علم و فناوری سلامت در ملارد به بهره ‌برداری برسد و در تمامی حوزه ‌های فناوری سلول‌ های بنیادی، پزشکی بازساختی و زیست ‌فناوری میزبان تیم ‌های نوآور و خلاق باشد. این مرکز همچنین با پیوند فناوری های سلولی و علوم پایه به ویژه در حوزه سلولی و چشم پزشکی تحولی در این حوزه ایجاد خواهد کرد.

سهم دانشگاه در توسعه این پارک علم و فناوری، حداکثر ۴۹ درصد خواهد بود و بخش خصوصی مشارکت خواهد کرد. فضای استقرار ۱۲ شرکت در  ۲ هکتار با تمامی امکانات تا پایان نیمه نخست سال جاری میزبان شرکت ‌های دانش ‌بنیان، خلاق و واحدهای فناور خواهد شد.

از محورهای نخستین نشست هیأت امنای پارک علم و فناوری سلامت ایران می ‌توان به تهیه طرح جامع پارک علم و فناوری، تامین زیرساخت های پارک و به کارگیری شرکت مشاور برای پارک و تقویت زیست بوم نوآوری و فناوری دانشگاه، راه اندازی مرکز پرورش و تکثیر حیوانات آزمایشگاهی و پیگیری جذب اعتبارات ملی و استانی برای راه اندازی پارک اشاره کرد. پس از جلسه هیات امنا، شورای جذب و پذیرش پارک مصوب و مقدمات تصویب شیوه نامه ‌هایی آماده شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پایگاه اطلاع رسانی دولت
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا