هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

انتخابات ملارد

رقابت ۵۶۴ نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستای ملارد

۵۶۴ نفر در ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا در شهرستان ملارد ثبت نام کرده اند که ۱۵۱ نفر نماینده مردم در شورا‌ها خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان تهران، رئیس ستاد انتخابات شهرستان ملارد گفت: از مجموع کاندیدای ثبت نام شده ۲۰۹ نفر مربوط به حوزه‌ های شهری و ۳۶۹ نفر مربوط به حوزه ‌های روستایی انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای ملارد هستند.
یزدان یار افزود: در ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا شهرستان ملارد ۳۹ حوزه روستایی، ۲ حوزه شهری، در نظر گرفته شده است که در مجموع ۱۵۱ منتخب مردم در حوزه‌ های شهری و روستایی خواهند بود.

 

وی گفت: در حوزه‌ های روستایی ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا در شهرستان ملارد ۳۹ حوزه انتخابیه روستایی است که از این تعداد ۱۰ روستا شورای اسلامی پنج نفره و ۲۹ روستا اعضای سه نفره انتخاب خواهند شد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان ملارد افزود: در حوزه شهری ملارد  ۹ نفر و در حوزه شهري بخش صفادشت ۵ نفر انتخاب خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه در حوز‌ه های شهری ۱۹۵ نفر در انتخابات شورا‌های اسلامی ثبت نام کرده اند، افزود: از این تعداد ۱۶۵ نفر مرد و ۳۰ نفر زن هستند و در حوزه‌ های انتخابیه روستا هم ۳۶۹ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳۳۴ نفر مرد و ۳۵ نفر زن هستند.

 

جای تبلیغات شما
منبع خبر
خبرگزاری صدا و سیما
نمایش بیشتر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا