هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

اعتبارات لازم جهت تکمیل و تجهیز بیمارستان ملارد تامین شده است

حسین حق وردی نماینده مردم شریف حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

 

حسین حق وردی نماینده مردم شریف حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود از تامین اعتبارات لازم جهت تکمیل و تجهیز بیمارستان ملارد خبر داد.

تنها بیمارستان شهرستان ملارد سال ها منتظر تکمیل و افتتاح می باشد که امیدواریم با پیگیری های نماینده محترم مجلس حوزه مشق و مسئولین دیگر شهرستان بزودی این مهم محقق شود.

جای تبلیغات شما
منبع خبر
اینستاگرام نماینده مجلس حوزه مشق
نمایش بیشتر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

24 دیدگاه

 1. #آموزش_پرورش_پادگان_نظامی_نیست
  #سابقه_بندی_را_متوقف_کنید
  #نه_به_تبعیض
  #ضعیف_را_ضعیفتر_نکنید
  #توجه_به_معلمان_جوان
  #معلمان_همسان_سازی_میخواهند
  #مافیای_رتبه‌بندی_تحقیرمعلمان‌جوان
  #سابقه‌سالاری_عامل_انحطاط_آموزش‌پرورش

 2. ❌نو معلمان شاغل به سبب سابقه بندی تمامی بند های حقوقی و فوق العاده ویژه شغل با دریافتی دو میلیون و پانصدی در آستانه تجرد قطعی هستند و اکنون با محرومیت آنان از رتبه بندی با این حقوق مفتضح و اختلاف حقوق سیصد درصدی با معلمان باسابقه نه انگیزه ای برای زندگی دارند نه تدریس!

 3. ❌نو معلمان شاغل به سبب سابقه بندی تمامی بند های حقوقی و فوق العاده ویژه شغل با دریافتی دو میلیون و پانصدی در آستانه تجرد قطعی هستند و اکنون با محرومیت آنان از رتبه بندی با این حقوق مفتضح و اختلاف حقوق سیصد درصدی با معلمان باسابقه نه انگیزه ای برای زندگی دارند نه تدریس!

 4. جناب نماینده محترم
  باسلام
  با توجه به بررسی متن ارسالی #لایحه_رتبه_بندی_معلمان از ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در کمیسیون آموزش لطفا نکات اساسی زیر را در راستای رسیدن معلمان به حق قانونی خودشان بعد از گذشت ۱۰ سال به سرانجام برسانید:
  ۱-مشخص کردن دقیق ضرایب افزایش حقوق برای هر رتبه
  ۲-باقی ماندن رتبه های قبلی
  ۳- در نظر گرفتن سابقه و مدرک تحصیلی
  ۴- حذف آزمون رتبه بندی
  ۵- در نظر گرفتن تعجیل مناطق محروم
  ۶- حذف بازه ی زمانی سه ساله واجرای رتبه بندی به طور کامل از فروردین ۱۴۰۰ و اختصاص کامل بودجه ۳۰ هزارمیلیارد برای رتبه بندی و تبدیل کردن به قانون در کمترین زمان ممکن

دکمه بازگشت به بالا