هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

بهزیستی ملارد

اداره بهزیستی ملارد آماده دریافت کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین در ماه مبارک رمضان میباشد.

همزمان با اجرای طرح ضیافت همدلی و به مناسبت ماه مبارک رمضان اداره بهزیستی آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین میباشد.

به گزارش روابط عمومی بهزيستی ملارد، داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از همراهی و حمایت همیشگی خیرین در حمایت از جامعه هدف تحت پوشش سازمان در این شهرستان گفت: همزمان با پویش ماه رمضان اقدامات بسیاری توسط معاونت مشارکتهای مردمی و موسسات خیریه شهرستان در دست انجام است که تاکنون هم رایزنیهایی جهت اشتغال 40 نیروی کار دارای معلولیت در یکی از کارخانه های قطعات خودرو صورت گرفته و افراد دارای شرایط در حال معرفی جهت اشتغال میباشند.

وی گفت: در همین راستا بسته های معیشتی شامل مواد غذایی و … نیز تهیه شده که به نوبت و بر طبق بررسی مددکاران ستاد و مراکز و اولویت بندی مددجویان توزیع میشود.

در پایان داود خادم ضمن اعلام شماره حساب بانک مرکزی به نام مشارکتهای مردمی بهزیستی 4174034541855467 به شناسه پرداخت بهزیستی شهرستان ملارد: 353313157416274855460000000000  و نیز شماره تماس حوزه مشارکتهای مردمی 65109492  گفت: موسسات خیریه دارای مجوز این اداره و نیز حوزه مشارکتهای مردمی مانند سنوات قبل آمادگی دریافت کمک های این عزیزان که شامل کلیه موارد مورد نیاز مددجویان اعم از بسته های معیشتی ، پوشاک، جهیزیه و …  است.

 

جای تبلیغات شما
منبع خبر
بهزیستی شهرستان ملارد
نمایش بیشتر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا