فرمانداری ملارد

افتتاح طرح‌ های اشتغال ‌زایی و فرهنگی در ملارد

25 طرح آموزشی و اشتغال ‌زایی ملارد در دهمین روز از دهه مبارک فجر به بهره ‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان تهران، فرماندار ملارد با بیان اینکه در دهمین روز از دهه مبارکه فجر ۲۵ طرح شهری و روستایی در بخش مرکزی ملارد و صفادشت به بهره ‌برداری رسید گفت: یکی از مهم‌ ترین اهداف دولت توزیع عادلانه بودجه و امکانات عمومی در مناطق شهری و روستایی بوده و امروز با افتتاح این طرح‌ ها در بخش مرکزی ملارد شاهد اشتغال چشمگیر زنان روستایی خواهیم بود.

  • برنجی افزود: با مشارکت شهرداری صفادشت و آبفای غرب استان تهران در چند روز آینده شاهد برطرف شدن مشکل دیرینه کمبود آب شرب اهالی روستا‌های اختر آباد بخش صفادشت خواهیم بود.
وی افزود: طرح ‌های افتتاح شده شامل خانه آموزش و اشتغال به مساحت ۲۰۰ متر با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، خانه فرهنگ و هنر به مساحت ۲۰۰ مترمربع اعتبار چهار میلیارد ریال، کتابخانه عمومی استاد فتاح شهربازی به مساحت ۲۰۰ مترمربع اعتبار ۵ میلیارد ریالی، افتتاح کتابخانه عمومی علم و ادب در مساحتی به متراژ ۶۵۰ مترمربع با اعتباری بالغ‌بر یک هزار و سیصد میلیارد ریال توسط شورای اسلامی و دهیاری امیرآباد توانبخشی احداث گردیده است.
وی گفت: همچنین آموزشگاه ١۵ کلاسه خیریه نیکوکاران راز واقع در فاز یک شهرک مهر صفادشت با مساحت یک هزار و ۷۰۰ مترمربع بنا و اعتبار ٣۵ میلیارد ریال، سوله ‌های چند منظوره ورزشی، کارگاهی و انبار در مرکز درمانی اخوان به مساحت ٢١٧٢ مترمربع و اعتبار بالغ ‌بر ۵٠ میلیارد ریال افتتاح گردید.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا