هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

امام جمعه شهرستان ملاردفرمانداری ملارد

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان ملارد به مناسبت ایام الله (۲۲ بهمن)

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ متن پیام بدین شرح است :

 بسم الله الرحمن الرحیم و الفجر و لیال عشر

دهه مبارکه فجر، طلوع خورشید پیروزی و سربلندی ملت خداجو و مسلمان ایران علیه نظام کفر و استبداد و نغمه های سرخ و جاودانی مردمی را به یاد می آورد که چکامه بلند فریاد را در سایه ایمان سرودند و پایه های حکومتهای فاسد و ظالم در دنیا را تکان دادند، دیواره محکم حکومت شاهنشاهی را فرو ریختند و نظام جدیدی در عرصه اجتماع و سیاست بر اساس معیارهای توحیدی و آموزه های اسلامی در جامعه برپا ساختند.

براستی که فجر، سوگند همیشه پایدار خداوندگار که نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و در افق پیکار و مبارزه امت ما می درخشد و دهه فجر، میقات ده روزه یاران آفتاب است که پیش پای او ،فرشی از حضور گستردند و از مهر ورزی ، مهرآباد تا طراوت بهشت زهرا را به استقبال او، پیوند زدند.

یوم الله ۲۲ بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی و استقلال را برای همه ملت‌ های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد، در این روز، ملت ایران زیر پرچم وحدت و اطاعت از ولی فقیه، زنجیره های اسارت طاغوت را فرو ریخته و بیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند. مستکبران عالم بدانند این انقلاب ریشه در قلب مردم این مرز و بوم دارد.

اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن چهل و دومین سالگرد تاسیس جمهوری اسلامی ایران از عموم مردم فهیم شهرستان ملارد دعوت می کنیم تا با حضور در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر میثاق ابدی خود با امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا را به جهانیان اعلام کنند.

جای تبلیغات شما
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا