شهرداری ملارد

پروژه های تفریحی، ورزشی و فضای سبز شهرداری ملارد افتتاح شد

بعد از ظهر دوشنبه پروژه های تفریحی، ورزشی و فضای سبز شهرداری با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، سجاد برنجی فرماندار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد و جمعی از مسولان افتتاح شد.

 

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

شهردار ملارد در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار مهر توجه به حوزه فرهنگی و ورزش، سیما، منظر و فضای سبز شهرداری را یکی از برنامه های مهم برشمرد و در این باره اظهار داشت: انقلاب اسلامی تجلی شکوه حماسه و شجاعت است و امیدوارم همه بتوانیم بهترین استفاده را از این ایام ببریم که در همین راستا افزایش سرانه تفریحی، فضای سبز و ورزشی از اهداف و برنامه های مدیریت شهری بوده است و خوشبختانه تاکنون طرح های مختلف دراین زمینه به بهره برداری رسیده و پروژه های دیگری نیز در دستور کار قرار دارد.

محمد صادق کولیوند اظهار داشت: توسعه امر ورزش و زیر ساخت های ورزشی یکی از عوامل افزایش کیفیت زندگی شهروندان بوده و ورزش لازمه شکل گیری جامعه پویا و با نشاط است و زیرساخت های ورزشی علاوه بر پر کردن اوقات فراغت و ایجاد حس نشاط استعدادیابی جوانان و نوجوانان ملاردی در امر ورزش را شکوفا می کند.

وی ادامه داد: در همین راستا شاهد افتتاح زمین های ورزشی شهیدان شوریابی هستیم که شامل زمین فوتبال, والیبال, چمن مصنوعی و بسکتبال به صورت رو باز است و جمعاً دو هزار ۹۰۰ متر مساحت زمین های بازی با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

شهردار ملارد به افتتاح بوستان «یاس» و «دانش» اشاره کرد و افزود: بوستان «یاس» با مساحت شش هزار متر مربع و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال افتتاح شد و همچنین بوستان دانش با مساحت ۹ هزار متر مربع با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید امیدواریم که رضایت خاطر شهروندان عزیز را در پی داشته باشد.

بودجه ۱۴۰۰ شهرداری ملارد با رویکرد عمرانی و افزایش سرانه ها تدوین می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران نیز در این مراسم به اقدامات خوب شهرداری ملارد در حوزه های فرهنگی و ورزشی اشاره کرد و افزود: تامین سرانه های عمومی از وظایف مهم مدیریت شهری است، که این مهم در شهر ملارد توسط شهرداری به خوبی انجام گرفته است.

عبدالرضا چراغعلی ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی در تامین فضای سبز و توجه به نشاط اجتماعی و سرانه های فرهنگی و ورزشی در شهر ملارد انجام گرفته که و در بودجه ۱۴۰۰ نیز مطابق مذاکرات اقدامات خوبی در این زمینه در شهر ملارد انجام خواهد گرفت و تداوم خواهد داشت.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا