هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

امام جمعه شهرستان ملارد

غربی‌ها در قضیه برجام، حق هیچگونه شرط‌گذاری را ندارند

امام جمعه شهرستان ملارد گفت: غربی ها در قضیه برجام، حق هیچگونه شرط گذاری را ندارند، آنها بدهکار ما هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرستان­ های تهران ، حجه الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد ، در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: از امام باقر علیه السلام سوال کردند که شیعه واقعی چه کسی است حضرت فرمودند: شیعه ما کسی است که تقوای الهی پیشه کند (خدا ترس باشد) و در ادامه فرمودند شیعیان ما شناخته نمی شوند مگر با تواضع، فروتنی، خشوع و ادای امانت و زیاد ذکر خدا گفتن.

وی با اشاره به اینکه چرا آمریکایی ‌ها در ۴۲ سال گذشته در مواجهه با ایران انقلابی و اسلامی همیشه شکست خوردند؟ اظهار داشت: آمریکا در همه عرصه ‌ها و با تمام توان در مقابل ما ایستاد و همیشه شکست خورد و آبروی برای آمریکا و صهیونیسم باقی نماند.

حجه الاسلام حسینی بیان کرد:‌ علت شکست آمریکا سه علت دارد:۱- درک درستی از عظمت انقلاب اسلامی ندارد. ۲- درک درستی از مردم ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی ندارد ۳- درک درستی از رهبر حکیم انقلاب اسلامی ندارد.

امام جمعه ملارد عنوان کرد: دشمنان بدانند سیاست و حرف قطعی ما همان طوری که حضرت آقا فرمودند: لغو تحریم ‌ها ، راستی آزمایی آن در میدان عمل نه بر روی کاغذ، برگشت ایران به تعهدات برجامی است و دشمنان این را مد نظر داشته باشند که در ایران هیچکس گوشش بدهکار مهمل بافی های آمریکا و اروپا نیست غربی‌ ها بدهکار هستند و ما طلبکار لذا حق هیچ شرط گذاری را ندارند.

خطیب جمعه شهرستان ملارد فرمایشات رهبری معظم را فصل الخطاب دانست و تصریح کرد: سخنان مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه نظام در مواجهه با آمریکا و اروپا در قضیه برجام است. هر مسئولی در هر جایگاه غیر این سخن بگوید و موضع بگیرد زبانش زبان دشمن  و موضعش  موضع دشمن است.

حسینی از حضور باشکوه مردم در حرکت خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن تشکر کرد و اظهار داشت:‌ از حضور پرشور و با شکوه ملت ایران خصوصاً مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان ملارد در رژه و راهپیمای خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن تشکر می‌کنم. از حضور فرماندار و مسئولین محترم در نماز جمعه و برپایی میز خدمت نیز سپاسگزارم. ان‌ شاء لله مسئولین ما با خدمت صادقانه و کار جهادی و انقلابی در خدمت به این ملت رشید و بی ‌نظیر ایران اسلامی سربلند باشند. که وظیفه و رسالت مسئولین ما خدمت صادقانه و بی منت به ولی نعمت شان این مردم عزیز و شریف است.

جای تبلیغات شما
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا