هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

شهرداری ملارد

تجلیل از بانوان شاغل شهرداری ملارد به مناسبت گرامیداشت مقام مادر و روز زن

بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار گردید

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری صبح روز پنج شنبه مورخ 99/11/16 در سالن آمفی تئاتر شورای اسلامی شهر ملارد برگزار گردید.

در این مراسم آیینه وند ریاست شورای اسلامی شهر ملارد، کولیوند شهردار ملارد و مدیران و معاونین شهردار و بانوان شاغل در شهرداری ملارد حضور داشتند.

در ابتدا خانم سهرابی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)  را به بانوان و مادران زحمت کش شاغل در شهرداری ملارد تبریک گفتند سپس کولیوند ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت دخت نبی اکرم (ص)  صدیقه کبری سلام الله علیها و گرامیداشت مقام مادر و روز زن خدمت تمامی بانوان محترم بخصوص همکاران شاغل، اظهار کرد: زنان جامعه ما با الگو قرار دادن  خانم فاطمه زهرا(س) در نقش مادر و همسر و همچنین فعالیت در عرصه اداره امور زندگی و  تربیت فرزندان همواره نقش بسزا و پررنگی داشته اند و در پایان با اهدای گلدان های گل به بانوان از این عزیزان تجلیل به عمل آمد.

 

جای تبلیغات شما
نمایش بیشتر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا