هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

بهزیستی ملارد

برگزاری کارگاه آموزشی تعلیم و تربیت به مناسبت دهه فجر در شهرستان ملارد

همزمان با دهه مبارک فجر جلسه آموزشی تعلیم و تربیت با تدریس حجت الاسلام دوست پناهی معاون تعلیم و تربیت سپاه ملارد، زهرا باقرپور معاون اداره و فرمانده پایگاه فاطمه الزهرا، میثم اکبری مسئول حراست و نمایندگان پایگاههای بسیج شهرستان ملارد و پرسنل اداره بهزیستی با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد و پایگاه بسیج فاطمه الزهرا (س) ، داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از همکاری سپاه پاسداران شهرستان ملارد گفت: برگزاری کارگاههای چون کارگاه تعلیم و تربیت با موضوعات مختلفی که در آن مطرح میگردد نقش بسیار موثری در آگاهسازی و روشن گری پرسنل دارد.

وی افزود: روسای پایگاههای بسیج سراسر شهرستان با حضور در این جلسات اطلاعات بسیار مفیدی را کسب می نمایند و با انتقال این مطالب به پرسنل شاغل در ادارت میتونند گامی بزرگ در جهت فرهنگ سازی این موارد در ادارات بردارند.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی طی یک جلسه در پایگاه بسیج فاطمه الزهرا (س) واقع در اداره بهزیستی برگزار و مباحث بسیار ارزشمندی در این دوره مطرح گردید که از جمله آن میتوانیم به : نحوه صحیح تعلیم و تربیت فرزندان، نقش حجاب در سلامت اجتماعی و …. اشاره نمود.

جای تبلیغات شما
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا