هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

بهزیستی ملارد

بازدید از منزل خانواده های دارای دو معلول در شهرستان ملارد

همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) و همینطور گرامیداشت دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور حجت السلام و المسلمین حاج آقا حسین حسینی امام جمعه ملارد، حجت السلام و المسلمین حاج آقا مهدی خوبرو امام جمعه صفادشت و داود خادم رئیس اداره بهزیستی از منزل خانواده  های دارای دو فرزند معلول بخش صفادشت شهرستان ملارد بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم ضمن تبریک این ایام گفت: افراد دارای معلولیت بدلیل مشکلات و کمبودهای موجود نیازمند حمایت همه جانبه تمامی ارگانها بویژه سازمان بهزیستی هستند که این حمایت و پشتیبانی در خانواده های دارای دو معلول و یا بیشتر از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار هست .

وی در ادامه عنوان کرد: افراد دارای معلولیت نیازمندی های فراوانی در حوزه های مختلف از جمله مسائل معیشتی، مسکن، اشتغال، درمان و … را دارند و در تلاش هستیم با حمایت همیشگی مجموعه فرمانداری ، دفتر امام جمعه و یاری سایر ارگانهای خدمت رسان در شهرستان گوشه ای از مشکلات و کمبودها را مرتفع سازیم.

خادم با تاکید بر اهمیت خدمت به محرومین و معلولین طبق فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز یکی از مهمترین اهداف پیگیری و برطرف نمودن مسائل و مشکلات مربوط به جامعه هدف سازمان بهزیستی بوده که تمامی کارشناسان و مددکاران فعال در این اداره همواره در جهت به انجام رساندن آرمانهای انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) در حال کوشش و تلاش هستند.

شایان ذکر است در ادامه این بازدید خانواده نیز مشکلات خود را مطرح و مسئولین قول مساعدت را به این عزیزان دادند و درپایان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از افراد دارای معلولیت این خانواده تقدیر شد.

جای تبلیغات شما
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا