بهزیستی ملارد

معاون امور مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره بهزیستی شهرستان ملارد معرفی شد

مهری سادات شاهچراغی بعنوان معاون امور مشارکتهای مردمی و اشتغال معرفی و از زحمات الهام میرزا علیخان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، طی حکمی با حضور داود خادم رئیس اداره ، میثم اکبری مسئول حراست، زهرا باقرپور معاون ، محمود عبداله تبار مسئول امور اداری و سایر معاونین و مسئولین ، مهری سادات شاهچراغی بعنوان معاون امور مشارکتهای مردمی و اشتغال معرفی و از زحمات الهام میرزا علیخان تقدیر شد.

خادم طی سخنانی با اشاره به مسئولیت خطیر این حوزه اذعان داشت : کار در حوزه مشارکتها پر مسئولیت میباشد و پرسنل بهزیستی باید تمامی تلاش خود را در خدمت رسانی هر چه بیشتر به جامعه هدف انجام دهند.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی افزود: تغییرات در جهت هم افزایی و ارتقای سطح خدمات انجام می گیرد و در تلاش هستیم با استفاده از منابع موجود در راستای ارتقای بهره وری حرکت کنیم و همچنین در حوزه مشارکت های مردمی با تاکید بر خیر جمعی و نیز استفاده از ظرفیت های خیرین و بنگاههای اقتصادی می توان اقدامات موثری را انجام داد.

در پایان جلسه حکم انتصاب مهری سادات شاهچراغی مسئول امور مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره بهزیستی شهرستان ملارد به ایشان اهداء شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا