بهزیستی ملارد

طرح ضدعفونی روستاها با همکاری تسهیلگران فعال بهزیستی ملارد و ارگانهای دیگر

در راستای ضدعفونی معابر و اماکن با پیگیری های صورت گرفته توسط اداره بهزیستی و به همت تسهیلگران روستاهای لم آباد، بیدگنه، قلعه فرامرز و دهک و همینطور با هماهنگی دهیاران و شورای روستا ها و همراهی نیروهای جهادی سپاه روستاهای شهرستان ملارد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی شدند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس این اداره ضمن تاکید بر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توسط هرگونه اقدام قابل انجام گفت: رسیدگی به موضوع کنترل شیوع ویروس کرونا در روستاها با توجه به جمعیت ساکن در این مناطق دارای اهمیت دوچندان است.

وی افزود: از آغاز شیوع این بیماری اقدامات بسیار قابل توجهی در شهرستان ملارد صورت گرفته که همواره بهزیستی در تلاش است تا بتواند نقش پررنگی را در این راستا ایفا کند .

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

خادم گفت: طی پیگیری های صورت گرفته توسط کارشناس cbr حوزه توانبخشی این اداره و با همکاری تسهیلگران فعال در روستاهای شهرستان ملارد اقداماتی در جهت کنترل و جلوگیری از شیوع کووید-19 صورت گرفته که از جمله آن میتوان ضدعفونی و گندزدایی معابر ، اماکن ، دوخت ماسک و توزیع آن در چندین روستا را نام برد .

خادم در پایان تصریح کرد: این موارد بصورت مستمر در روستاها و همینطور مراکز نگهداری از افراد دارای معلولیت انجام میشود تا با کمک و همیاری سایر ارگانها و افراد بتوانیم شیوع این بیماری را کنترل نمائیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا