بهزیستی ملارد

داود خادم رئیس اداره بهزستی شهرستان ملارد از اجرای طرح پشگیری از تنبلی چشم کودکان خبر داد

طرح پیشگیری از تنبلی چشم (آمبلیوپی) کودکان 3 – 6 سال با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان ملارد انجام میشود.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره ضمن تاکید بر اهمیت غربالگری کودکان در سنین ابتدایی گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه وضعیت این شهرستان زرد میباشد طرح آمبلیوپی کودکان 3 الی 6 سال توسط پایگاه های ثابت این شهرستان انجام میگردد.

وی افزود : این طرح با همکاری مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر ملارد و موسسه قصر خورشید آشیان در حال اجراست.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

خادم در ادامه گفت : شناسایی بموقع و سریع تنبلی چشم در کودکان زیر 6 سال منجر به درمان و پیشگیری از نابینایی و کم بینایی این افراد در سنین بالاتر میشود.

شایان ذکر است پایگاه تشخیص تنبلی چشم در شهرستان ملارد به آدرس ملارد، فاز 3 مارلیک، بلوار آرش، ضلع جنوب غربی میدان ساعت، پارک ورزش مارلیک از روز شنبه الی چهارشنبه ساعت 3 الی 5 بعدازظهر جهت انجام معاینات فعال میباشند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا