بهزیستی ملارد

توزیع سبد کالا به مناسب ایام فاطمیه در شهرستان ملارد

همزمان با ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) تعدادی سبد کالا شامل گوشت، روغن و ساندویچ گرم توسط مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر ملارد جهت مددجویان تحت پوشش و کودکان کار توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی بهزيستی ملارد، داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دخت رسول الله حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط موجود و مشکلات اقتصادی پیش آمده بدلیل بیماری کرونا در تلاش هستیم تا با تهیه سبدهای حمایتی در مناسبتهای گوناگون بتوانیم گوشه ای از مشکلات جامعه هدف را رفع نمائیم .

وی افزود: مراکز غیردولتی در تمامی جهات همواره همراه و پشتیبان سازمان بهزیستی هستند و در این شرایط نیز مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر ملارد از ابتدای آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون با تهیه بسته های حمایتی ، بسته های بهداشتی و …. و توزیع بین کودکان کار و جامعه هدف نقش بسیار موثری را ایفاد نموده است.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

خادم در ادامه گفت: در این شرایط افراد در معرض آسیب بیش از پیش نیازمند توجه و رسیدگی میباشند و در همین راستا مراکز غیردولتی میتوانند با حمایت خیرین در شهرستان اقدامات بسیاری را انجام دهند.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای این مجتمع گفت: موسسات غیردولتی بازوان توانمند سازمان بهزیستی هستند که با استفاده از پتانسیل خود و همراهی خیرین نقش بسیار موثری در حل مشکلات مددجویان و جامعه هدف را ایفا میکنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا