هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

ورزش ملارد

پایان مسابقات قوی ترین مردان ایران پس از دو روز رقابت در صفادشت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر صفادشت ؛ چهاردهمین مسابقه قوی ترین مردان ایران  در  گروههای وزنی منفی ٩۵ و منفی ١٠۵و با حضور ٢٣ تیم کشوری برای دومین سال متوالی به میزبانی شهر صفادشت برگزار شد .


این دوره از مسابقات با زنده نگه داشتن یاد  و خاطره  شهیدان حاج قاسم سلیمانی و دانشمند هسته ای محسن فخری زاده در محل سالن ورزشی شریعتی شهرداری صفادشت  به مدت دو روز و با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام تست کرونا از ورزشکاران و بدون تماشاگر برگزار گردید .

 

لازم به توضیح اینکه ٢٣ تیم به مدت دو روز در آیتم های مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند که به ترتیب تیم های اداره ورزش و جوانان شهر صفادشت ، شرکت دوبیس تهران و تیم کرمانشاه به مقام اول تا سوم قرار گرفتند که در دسته وزنی منفی ١٠۵ کیلوگرم به ترتیب میلاد عباس آبادی ، مسعود برزم و عباد کهنسال و در دسته  وزنی منفی ٩۵ کیلوگرم آرش سلیمی، مجید اصفهانی و میثم دبانی به مقام های اول تا سوم  رسیدند.


در پایان طی مراسمی  با حضور حجت الاسلام خوبرو امام جمعه بخش صفادشت ،حسینی رئیس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر، آقاولی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش، کریمی معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری صفادشت از نفرات برتر و همچنین از فرامرز خودنگاه داور بین المللی و رئیس کمیته قویترین مردان کشور و مهدی آقاولی سرپرست موفق برگزاری دو دوره مسابقات قوی ترین مردان کشور نیز تقدیر بعمل آمد. 

 

جای تبلیغات شما
نمایش بیشتر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا