شهرداری صفادشت

رفع آبگرفتگی و پاکسازی معابر توسط نیروهای خدمات شهری صفادشت

معاون شهردار صفادشت از هدایت آب‌های سطحی و رفع آبگرفتگی معابرتوسط نیروی های خدماتی این شهرداری خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری صفادشت ؛ احمد عبدی نکو ، معاون شهردار صفادشت از آماده باش پرسنل و امکانات این شهرداری از ساعات نخست بارندگی در منطقه خبر داد و گفت؛ نیروهای خدماتی شهرداری صفادشت از ساعات نخست بارندگی‌ اقدام به جلوگیری از آبگرفتگی و پاکسازی انهار و آبروهای سطح شهر نموده‌ اند.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

 وی گفت: با اقدامات صورت گرفته ، در سریع ‌ترین زمان ممکن عملیات هدایت آبهای سطحی اجرا شد و علیرغم شدت بارش ، با حضور به ‌موقع نیروهای خدماتی و هدایت آب ‌های سطحی ، شرایط تردد بصورت روان در سطح شهر فراهم و از هر گونه آبگرفتگی معابر و کوچه ها جلوگیری بعمل آمد. 

 عبدی نکو همچنین ازجمله راهکارهای جلوگیر یاز آبگرفتگی درسطح شهر را حفر چاه های جذبی دانست و گفت؛ در هنگام بارندگی آبهای سطحی شهرهای عباس آباد و محمد شهر به وسیله کانالهای آب کشاورزی به سمت شهر صفادشت جاری می شود که یکی از دلایل آب گرفتگی جوی های سطح شهر می باشد و این شهرداری به منظور تامین آب سفره های زیرزمینی ، هدایت آنها را به قنوات و گودال های موجود در سطح شهر در دستور کار دارد تا ضمن جلوگیری از بروز خسارات احتمالی و آبگرفتگی ها ، سفره های زیرزمینی منطقه نیز تقویت گردد.  
 

معاون شهردار صفادشت در پایان افزود؛ یقیناً همکاری شهروندان در جلوگیری از آب گرفتگی خیابانها و سطح شهر و هدایت آبهای سطحی بسیار موثر می باشد ، لذا از شهروندان تقاضا می گردد تا همکاریهای لازم را با عوامل شهرداری داشته باشند که در این ارتباط صمیمانه از عموم شهروندان گرامی تقدیر و تشکر به عمل می آید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا