هزاران نفر خبرنامه ملاردی ها را دریافت می کنند. شما هم با ثبت ایمیل خود با اینترنت داخلی اخبار ملاردی ها را دنبال کنید

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملاردبهزیستی ملارد

بازدید از اجرای طرح مناسب سازی در مسکن مهر صفادشت

رئیس اداره بهزیستی و رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی شهرستان ملارد از روند اجرای طرح مناسب سازی در پروژه های مسکن مهر صفادشت بازدید کردند

رئیس اداره بهزیستی و رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی شهرستان ملارد از روند اجرای طرح مناسب سازی در پروژه های مسکن مهر صفادشت بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان ملارد مرتضی قربانی رئیس اداره بهزیستی و دبیری رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی به همراه معاون توانبخشی ، کارشناس مناسب سازی و کارشناس بنیاد مسکن از اجرای طرح مناسب سازی در مسکن مهر صفادشت بازدید کردند .

طی این بازدید مرتضی قربانی گفت : با توجه به اینکه تعدادی از واحدهای مسکن مهر خیر ساز بوده و جهت واگذاری به معلولین در نظر گرفته شده در زمان احداث اصول مناسب سازی  در این پروژه ها رعایت نگردیده است . لذا مواردی چون همسطح بودن پیاده روها ، رعایت شیب رمپ ها، رعایت عرض ورودی ها و راهروها ، وجود فضای کافی در سرویسهای بهداشتی و … از اصول اساسی طرح مناسب سازی می باشد .

شایان ذکر است دبیری رئیس بنیاد مسن و شهر سازی شهرستان ملارد گفت : تا حد امکان نواقص موجود در پروژه ها پیگیری و رفع خواهد شد و در خصوص اجرای طرح مناسب سازی در پروژه های مسکن مهر صفادشت زیر نظر اداره بهزیستی  قول مساعدت داد .

جای تبلیغات شما
نمایش بیشتر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا