اتحادیه ها ملارداستانداری تهران

اتصال ۱۰ شهرستان استان تهران به سامانه حمل آرد

عسگری گفت: ۱۰ شهرستان از ۱۶ شهرستان استان تهران به سامانه حمل آرد متصل شدند تا توزیع و حمل و نقل آرد ساماندهی شود.

حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در کار گروه ساماندهی گندم، آرد و نان با اشاره به تعیین تکلیف وضعیت حمل و نقل آرد شهرستان‌ های تهران اظهار کرد: با توجه به راه اندازی سامانه حمل آرد سه شهرستان شهر قدس، ملارد و شهریار نیز تا ۱۱دی ماه وارد این سیستم می ‌شوند.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

 

وی ادامه داد: مصوب شد هرگونه تحویل گندم توسط اداره پشتیانی غله به کارخانجات آرد این سه شهرستان منوط به همکاریشان در حوزه سامانه حمل و نقل است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: با اتصال این سه شهرستان، ۱۰ شهرستان از ۱۶ شهرستان تهران به سامانه حمل آرد متصل شدند تا توزیع و حمل و نقل آرد در استان تهران ساماندهی شود.

 

عسگری با اشاره به پیگیری مطالبات رانندگان حمل آرد گفت: تصمیم گرفته شد بین دو شرکت پایلوت و اتحادیه آرد و نان جلسه توجیحی برگزار شود و در جلسه آینده شرکت پایلوت گزارشی از مراحل کار خود نیز ارائه دهد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
نمایش بیشتر
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا