بنیاد شهید و امور ایثارگران

۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و ایتام در ملارد توزیع شد

مدیر کل خانه ایثارگران استان تهران از توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و ایتام در شهرستان ملارد خبر داد.

اکبر حیدریان با بیان اینکه تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب شده برخی از اقشار ضعیف جامعه دچار مشکل مالی و کمبود درآمد شوند، افزود: پس از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، خانه ایثارگران استان تهران با همکاری مسئول خانه ایثارگران شهرستان ملارد، اقدام به توزیع اقلام ۷۰۰ بسته معیشتی حمایتی بین نیازمندان این شهرستان کردیم.

مدیر کل خانه ایثارگران استان تهران اظهار داشت: در همین راستا نیازمندان توسط دفاتر مختلف خانه ایثارگران شهرستان‌ های تابعه استان تهران و با برنامه‌ ریزی کامل شناسایی و سازماندهی می‌ شوند تا این کمک‌ ها به دست آنها رسانده شود.

مشاور عالی دبیر کل خانه ایثارگران کل کشور گفت: این بسته‌ های غذایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه و مرغ و… است، که ارزش ریالی هر کدام از این بسته‌ ها حدود ۴ میلیون ریال است.

حیدریان اضافه کرد: کمک مومنانه در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری است که کار بزرگی انجام شد و امیدوارم با نیکوکاری در ایام پر خیر و برکت بهار قرآن از برکات این ماه بهره مند شویم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا