آموزش و پرورش ملارد

پایگاه های سنجش در شهرستان ملارد کلید خورد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان ملارد از آغاز به کار پایگاه های سنجش نوآموزان از 5 تیرماه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد رقیه عبدالمالکی معاون آموزش ابتدایی در تشریح این خبر گفت: از پنجم تیرماه ، 6 پایگاه در سطح شهرستان ملارد به مدت 50 روز کاری نسبت به سنجش سلامت نوآموزان پایه اول دبستان اقدام می کنند.

عبدالمالکی ساعت کاری این پایگاه ها را 8 صبح تا 12 ظهر از شنبه تا چهارشنبه هر هفته بجر روزهای تعطیل رسمی اعلام کرد و افزود: در هر پایگاه 10 نفر عوامل اجرایی و در مجموع 60 نفر از همکاران فرهنگی در پایگاه های سنجش فعالیت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا سال گذشته 5 هزار و پانصد نوآموز سنجش شدند اما پیش بینی می شود امسال 7 هزار نوآموز به این پایگاه ها مراجعه کنند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا