حوادث ملارد

قاتل فراری از کرمانشاه در ملارد دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری خبر داد که فروردین امسال پس از قتل همسر خواهرش در شهرک پردیس کرمانشاه به شهرستان ملارد استان البرز گریخته بود.

سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: یازدهم فروردین امسال موضوع قتل پسر جوانی به ضرب چند گلوله در شهرک پردیس کرمانشاه به پلیس گزارش شد.

وی افزود: پس از وقوع این جنایت، پلیس آگاهی تحقیقات همه جانبه خود را برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری که بعدا مشخص شد برادر همسر مقتول بوده، آغاز کرد.

جاویدان تصریح کرد: کارآگاهان پس از هفته‌ ها کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در شهرستان ملارد استان تهران شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی و همکاران خود در این شهرستان، عازم محل شدند.  

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی پس از حضور در شهرستان ملارد و اطمینان از حضور قاتل فراری ۳۱ ساله در مخفیگاهش، وی را طی عملیاتی غافلگیرانه و با رعایت حقوق شهروندی همسایگان دستگیر کردند.  

قاتل فراری از کرمانشاه در ملارد دستگیر شد
قاتل فراری از کرمانشاه در ملارد دستگیر شد

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ ها به ارتکاب قتل جوانی ۳۰ ساله در شهرک پردیس کرمانشاه اعتراف و انگیزه اش را اختلافات خانوادگی با مقتول عنوان کرد.

 جاویدان با اشاره به معرفی قاتل فراری به دستگاه قضایی، از صلابت پلیس در برخورد با مجرمان خطرناک خبر داد و گفت: این افراد حتی اگر کیلومتر‌ها از محل جنایت هم فاصله گرفته باشند از چشمان تیزبین پلیس در امان نبوده و سرانجام تسلیم قانون خواهند شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پارسینه

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا