فرمانداری ملارد

فرماندار ملارد : شب گذشته ۸۰۰ خودرو در ملارد به دلیل نقض تردد ساعت ۲۰ جریمه شدند

فرماندار ملارد با اشاره به اعمال دوره جدید محدودیت‌های کرونایی گفت: شب گذشته ۸۰۰ خودرو در ملارد به دلیل نقض تردد ساعت ۲۰ جریمه شدند.

سجاد برنجی عصر یکشنبه در جلسه مبارزه با کرونایی شهرستان ملارد اظهار داشت: با توجه به اعمال دوره جدید محدودیت های کرونایی از ابتدای آذر ماه تعداد متوفیان کرونا در شهرستان ۵۰ درصد کاهش داشته است.

برنجی افزود: آمار فوتی ‌های کرونا در هفته آخر آذر ماه نسبت به هفته اول این ماه به یک سوم رسیده است و طبق اعلام وزارت بهداشت دور همی های خانوادگی عامل اصلی شیوع این بیماری است.

فرماندار ملارد در خصوص برگزاری دورهمی های شب یلدا گفت: اگر امشب که شب یلدا است مردم رعایت ننمایند مجدداً آمار مبتلایان و فوتی‌ ها صعودی می‌شود لذا از همه مردم و همشهریان عزیز ملاردی می‌خواهیم در این خصوص توجه ویژه را داشته و از برگزاری دورهمی خودداری کنند.

وی افزود: با اصنافی که بعد از ساعت ۱۸ فعال باشند برخورد می‌شود و همچنین خودروهای که بعد از ساعت ۲۰ در سطح شهر تردد نمایند جریمه می‌شوند و شب گذشته بالغ بر ۸۰۰ خودرو به دلیل نقض تردد ساعت ۲۰ جریمه شدند.

برنجی بیان داشت: اکیپ‌ های بازرسی اداره صمت و اتاق اصناف از امروز عصر باید در سطح شهر فعال شوند و از صاحبان اصناف خواهان همکاری و تعامل را داریم و از همه شهروندان و روستاییان عزیز خواهش داریم جهت همراهی با کادر درمان از دورهمی اجتناب نمایند.

جای تبلیغات شما

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

لطفا افزونه های مسدود کننده مرورگر خود را غیرفعال کنید

لطفا افزونه های مسدود کننده مرورگر خود را غیرفعال کنید