شهرداری ملارد

عملیات اطفاء حریق در یک آپارتمان مسکونی توسط پرسنل سازمان آتش نشانی ملارد انجام شد

استفاده غیر اصولی از هیتر برقی خانه ای را به آتش کشید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری ملارد در سرآسیاب یک آپارتمان مسکونی بدلیل عدم رعایت نکات ایمنی و استفاده غیر اصولی از هیتر برقی آتش سوزی شدیدی رخ داد.

پس از شروع حریق در محل مذکور صدای انفجارات خفیف و پی در پی به گوش می‌ رسید که طی عملیاتی اطفاء حریق و بررسی میدانی توسط پرسنل آتشنشانی ملارد مشاهده گردید:

مالک نسبت به نگهداری تعدادی کپسول استفاده شده گاز فندک در خانه خود نموده که بر اثر شعله های آتش این کپسول های حاوی گاز منفجر می گردید.

 

لازم به ذکر است در صورت استفاده از کپسول های حاوی گاز فندک در منازل ، حتماً آنها را دور از بخاری و اجاق گاز قرار دهید و پس از استفاده به بهانه وجود مقداری گاز در این کپسول ها ، از جمع آوری و نگهداری اینگونه تجهیزات حادثه آفرین در واحد‌های تولیدی، تجاری و مسکونی خودداری نمایید.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا