آموزش و پرورش ملارد

شرکت ۴ هزار و ۸۰۰ داوطلب ملاردی در کنکور ۱۴۰۰

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به حضور ۴ هزار و ۸۰۰ داوطلب کنکور سراسری در این شهرستان، گفت: با توجه به اولویت حفظ سلامت داوطلبان، تعداد حوزه‌ های آزمون در ملارد ۲ برابر شده و پس از هر نوبت ضدعفونی می‌ شوند.

طیب رضایی‌فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملارد با اشاره به برگزاری آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ طی ۴ روز و در ۵ رشته، اظهار کرد: ۴ هزار و ۸۰۰ داوطلب در کنکور ۱۴۰۰ در شهرستان ملارد شرکت خواهند کرد که ۶۰ درصد را خانم‌ها و ۴۰ درصد را آقایان تشکیل می‌دهند و نسبت به سال گذشته بیش از ۲۰۰ نفر افزایش داشته است.

 

وی ضمن اعلام آمادگی کامل حوزه‌های برگزاری کنکور در این شهرستان، افزود: امسال تعداد حوزه‌های اجرا تقریبا دو برابر شده و ۳۳ حوزه نوبت در چهار روز اقدام به برگزاری کنکور سراسری خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش ملارد با اشاره به اولویت اصلی را حفظ سلامت داوطلبان دانست و گفت: به منظور رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و الویت قرار دادن سلامت داوطلبان، فاصله هر صندلی از هر طرف ۲ متر در نظر گرفته شده است و حوزه‌ها پس از هر نوبت آزمون ضدعفونی می شوند.

رضایی‌فر با اشاره به مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد تصریح کرد: تامین برق حوزه‌های آزمون در طول آزمون، استقرار نیروهای انتظامی، آمبولانس و پزشک در این حوزه‌ها و همکاری شهرداری‌ها به منظور پشتیبانی از برگزاری کنکور سراسری از مصوبات جلسه شورای آموزش و پرورش این هفته شهرستان ملارد بود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا