ورزش ملارد

رقابت‌ های لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه ‌های نوجوانان و جوانان کشور

با حضور هیات ملارد در خانه پینگ ‌پنگ اصفهان

روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان گراش در گزارش روز دوشنبه خود به نقل از رییس این هیات گفت: تیم ایمننت گراش با مدیریت علی اسعدی، مربیگری عبدالهادی موغلی و سرپرستی حمیدرضا موغلی، نمایندگی گراش را در لیگ برتر به عهده دارد.

 

مرتضی موغلی افزود: بازیکنان و کادر فنی این تیم نیز از هفدهم بهمن ماه ۹۹ در یک اردوی ۱۰ ‌روزه شرکت کردند و با آمادگی کامل در این رقابت‌ ها حضور خواهند یافت.

وی اظهار داشت: رقابت ‌های لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه ‌های نوجوانان و جوانان کشور در سال ۹۹ به دلیل شرایط خاص کرونایی، در یک مرحله و از تاریخ ببست و نهم بهمن تا دوم اسفندماه ۹۹ در خانه پینگ‌ پنگ اصفهان برگزار خواهد شد.

موغلی بیان کرد: ۱۳ تیم از جمله حبوبات حاج احمد آذربایجان شرقی ، پالایش نفت آبادان ، هیات گیلان ، آکادمی نائبی ‌پور اصفهان ، آکادمی افسر آران و بیدگل ، پادما یدک اصفهان ، پادما نوین اصفهان ، هیات قزوین ، هیات خراسان رضوی ، هیات ملارد ، ایمننت گراش ، سپهبد سلیمانی فارس و هیات قم در این لیگ حضور دارند.

به گفته وی، در ۲ سال گذشته، بازیکنان گراشی در قالب تیم “هیات گراش” در لیگ برتر باشگاه‌ های کشور حضور داشتند و امسال نیز در قالب باشگاه ایمننت به این رقابت‌ ها اعزام می‌ شوند.

موغلی ادامه داد: تیم هیات گراش در لیگ ۹۷ توانست مقام ششم و در لیگ ۹۸ مقام سوم باشگاه ‌های کشور را کسب کند.

وی، با بیان اینکه سابقه‌ حضور تیم ‌های گراشی در لیگ برتر تنیس روی میز کشور به سال ۸۵ بر می‌ گردد، اظهار داشت: در آن سال، تیم گراش جوان مقام پنجم لیگ برتر را کسب کرد و در سال ۸۹ نیز تیم ستاره آبی از گراش در لیگ برتر حضور داشت و به مقام هفتم رسید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا