ورزش ملارد

رعد پدافند ملارد قهرمان لیگ دسته یک هندبال کشور شد

در پایان مسابقات هندبال قهرمانی دسته‌ یک باشگاه‌های کشور تیم رعد پدافند ملارد تهران به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بازیکنان تیم رعد پدافند در دیدار نهایی رقابت‌ های هندبال قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه‌ های کشور در شهرکرد توانستند با نتیجه ۳۲ بر۲۶ از سد تیم فولاد مبارکه ب سپاهان عبور کنند و قهرمان شوند.

همچنین در دیدار رده ‌بندی این مسابقات، تیم بیهق‌ دوام سبزوار مقابل تیم آروین‌ مهر شهرکرد به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۳۲ بر ۲۶ به سود خود به پایان رساند.

به ‌این ‌ترتیب، تیم ‌های فولاد مبارکه ب سپاهان و رعد پدافند ملارد تهران با کسب عناوین اول و دوم به لیگ برتر هندبال صعود کردند و بیهق‌ دوام سبزوار و آروین‌ مهر شهرکرد نیز در جایگاه‌ های سوم و چهارم ایستادند.

به گزارش ایرنا، در این دوره از مسابقات هندبال قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه‌ های کشور که از  ۲۳ بهمن به میزبانی شهرکرد آغاز شد، تیم‌ های هندبال کرمانشاه، قنات زارچ، آروین مهر شهرکرد، پارس فولاد سبزوار، لرستان، فرازبام خائیز دهدشت ب، شهرداری جهرم، رعد پدافند و فولاد مبارکه سپاهان برای کسب عناوین برتر در دو گروه با یکدیگر رقابت کردند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا