قضائی و دادگستری ملارد

جزئیات بیشتر از دستگیری های اداره برق ملارد : مصرف ۱۵۰ میلیون مگاوات برق غیرمجاز با اخذ رشوه در ملارد

دادستان ملارد با تشریح جزییات انهدام شبکه ارتشاء در اداره برق این شهرستان گفت: ۱۵۰ میلیون مگاوات برق غیرمجاز در ملارد با اخذ رشوه توسط باند ارتشا مصرف شده است.

مهدی جهانشیری در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات بیشتر دستگیری‌ ها در اداره برق ملارد با تاکید بر مبارزه با فساد اداری اظهار داشت: یک شبکه ارتشاء در اداره برق ملارد تشکیل شده بود که با رصد اطلاعاتی و قضائی این شبکه متلاشی شد.

وی با اشاره به دستگیری ۱۱ نیروی اداره برق ملارد افزود: این شبکه ارتشاء در حوزه برق فعالیت داشتند و هر یک از افراد دستگیر شده با هماهنگی یکدیگر اقدام به شناسایی برق غیرمجاز و رایزنی با افراد برای حل مشکل با دریافت مبالغی اهتمام داشتند.

دادستان ملارد در ادامه گفت: بیش از ۱۵۰ میلیون مگاوات برق غیرمجاز توسط شبکه ارتشاء در اداره برق با اخذ مبالغ نامربوط و رشوه مصرف شده است.

جهانشیری عنوان داشت: استفاده غیرمجاز از برق در شهرستان ملارد یکی از معضلاتی است که همه مسئولین برای رفع این مشکل باید تلاش کنند تا از بیت‌ المال و منافع عمومی حفظ شود.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا