آموزش و پرورش ملارد

برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی در ملارد

مانور سراسری زلزله و ایمنی در شهرستان ملارد و با حضور دانش آموزان و مسئولان برگزار شد.

مانور سراسری زلزله و ایمنی از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان در دبیرستان دخترانه عطیه برگزار گردید.

حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد در سخنرانی خود با اشاره به تجریه زلزله‌ های پیشین در کشور بیان کرد: کشور ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی خود و قرار گرفتن روی کمربند زلزله، همواره در معرض خطر زلزله‌ های مهیب بوده است.

امام جمعه تاکید کرد: در هر امری، پیشگیری ارزان‌ تر و آسان‌ تر از درمان است، مانور زلزله یک نوع پیشگیری است و در آن هر دانش‌ آموز یاد می‌ گیرد که چه اقداماتی در هنگام زلزله انجام دهد و به خانواده خود هم منتقل می‌کند.

امام جمعه شهرستان ملارد افزود: با توجه به رویه ساخت و ساز غیرمجاز و غیراصولی، مدیریت شهری باید به این نکته توجه ویژه‌ ای داشته باشد و با برنامه این مشکل را پیگیری کند تا شاهد تخریب کمتر ساختمان‌ ها در هنگام زلزله باشیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری شبستان

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا