آموزش و پرورش ملارد

برگزاری اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی و هنری علمدار در ملارد

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور با اشاره به مؤلفه‌های ولایت‌مداری و روح مقاومت در مکتب شهید سلیمانی و اهمیت مطالعه وصیت‌نامه سردار شهید توسط همه دانش‌آموزان، گفت: اگر علمدار ما را زدند، نخواهیم گذاشت علم علمدار بر زمین بیفتد.

مجید باستان رئیس سازمان بسیج دانش ‌آموزی کشور امروز در اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی و هنری علمدار ویژه دانش ‌آموزان و فرهنگیان شهرستان ‌های استان تهران در سالن شهید طحانی ملارد، اظهار کرد: امروز حاج قاسم سلیمانی یک اسم نیست بلکه یک مکتب و مدرسه است و دانش ‌آموزان ما که آینده‌ سازان و مدیران انقلاب اسلامی هستند باید با این مکتب آشنا شوند و جوهره این مکتب مؤلفه ‌هایی همچون ولایت ‌مداری و روح مقاومت و ایستادگی دارد.

وی گفت: مقاومت حاج قاسم سبب شد که انقلاب اسلامی در اوج اقتدار در جهان و منطقه باشد و جمهوری اسلامی ۴ دشمن اصلی یعنی استکبار جهانی به رهبری آمریکا، صهیونیسم جهانی به رهبری رژیم صهیونیستی، دشمن مرتجع عربی منطقه و دشمن تکفیری دارد و حاج قاسم در برابر تمام این ‌ها ایستاد.

رئیس سازمان بسیج دانش‌ آموزی کشور بیان کرد: دشمنان به دنبال ایجاد خاورمیانه جدید هستند و با از هم پاچیدن کشورها خود به چپاول و غارت انرژی و سرمایه کشورهای منطقه بپردازند.

باستان ابراز کرد: امروز گروه ‌های مقاومت با یک هماهنگی کامل توسط سردار سلیمانی در برابر هژمونی صهیونیستی ایستاد و خواهش من این است که تمام دانش ‌آموزان یک بار وصیت ‌نامه شهید سلیمانی را مطالعه کنند.

وی تصریح کرد: هر جایی که انقلاب اسلامی در طول این ۴۰ سال مقاومت و ایستادگی کرد پیروز شد و خطاب به دانش‌ آموزان سراسر کشور اعلام می ‌کنیم که اگر علمدار ما را زدند، نخواهیم گذاشت علم او بر زمین بیفتد.

ارسال ۵ هزار و ۴۴۲ اثر 

طیب رضایی ‌فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد نیز در حاشیه این مراسم در گفت‌ و گو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: امسال نخستین سال برگزاری جشنواره فرهنگی هنری علمدار یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد و اختتامیه این جشنواره ویژه دانش ‌آموزان و فرهنگیان شهرستان ‌های استان تهران در ملارد برگزار شد.

وی افزود: ملارد به عنوان میزبان این جشنواره انتخاب و آثار از ۲۱ منطقه آموزشی شهرستان ‌های تهران به دبیرخانه ارسال و در بخش دانش‌ آموزی با ارسال ۵ هزار و ۳۲۰ اثر و در بخش فرهنگیان با ارسال ۱۲۲ اثر در حوزه‌ های شعر، داستان نویسی، نقاشی، دکلمه و نامه به سردار دل ‌ها داوری شد.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد بیان کرد: اثرات برتر پس از داوری انتخاب شده و سه منطقه پیشوا، ملارد و چهاردانگه به عنوان مناطق برتر در این جشنواره انتخاب شدند و از زحمات تمامی همکاران و دست‌ اندرکاران این جشنواره تقدیر می ‌کنم.

همچنین در پایان این مراسم ضمن تجلیل از تعدادی از خانواده شهدای مدافع حرم، از برگزیدگان آثار این جشنواره در دو بخش دانش‌ آموزشی مقطع ابتدایی و متوسطه و فرهنگیان تقدیر شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا