رسانه های اجتماعی محلی ملاردفرمانداری ملارد

بازدید میدانی سرپرست فرمانداری و اعضای شورای ترافیک شهرستان ملارد از نقاط حادثه خیز جاده ای

در بازدید ۵ ساعته مهندس کریمی سرپرست فرمانداری ملارد به همراه اعضا شورای ترافیک این شهرستان از نقاط حادثه خیز درون شهری ملارد و صفادشت و جاده ای بخش های ملارد و صفادشت، راهکارهای لازم برای ایمن سازی و کاهش تصادفات جاده ای در این نقاط مورد بررسی قرار گرفت.

محور های ارتباطی چهار راه ملارد، حصارک غفاری، جاده درختی محله حصارطهماسب و چهار راه اخترآباد به ساوه بخشی از مهمترین نقاط حادثه خیز جاده ای این شهرستان هستند که مورد بازدید قرارگرفته و ضرورت ایمن سازی و روشهای اصلاح این نقاط در دستور کار دستگاه های متولی قرار دارد.

 

گفتنی است این بازدید درراستای انتقاد سرپرست فرمانداری ملارد در آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان مبنی بر عملکرد برخی از دستگاه ها در عدم پیگیری مصوبات صورت گرفت و در همین بازدید وظایف هریک از دستگاه ها برای ایمن سازی و رفع اصلاح نقاط حادثه خیز مشخص و ابلاغ گردید.

 

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پایگاه خبری شهرستان ملارد

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا