فرمانداری ملارد

افزایش ۶۰ درصدی حوزه‌ های امتحانی در شهرستان ملارد

فرماندار ملارد گفت: آزمون سراسری ۱۴۰۰ در ملارد در ۳۳ حوزه امتحانی برگزار شد.

فرماندار ملارد در حاشیه بازدید از حوزه‌ های امتحانی آزمون سراسری ملارد گفت: حفظ سلامت داوطلبان در طول برگزاری آزمون در اولویت مسئولان برگزاری است و والدین و اعضای خانواده داوطلبان بابت رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در محل آزمون هیچ‌ گونه نگرانی نداشته باشند.

 

وی ادامه داد: رعایت فاصله‌ گذاری ۲ متری، ضدعفونی کردن حوزه‌ های امتحانی قبل و بعد از آزمون و سایر پروتکل‌ های بهداشتی با دقت و صحت لازم اجرا شده و با رعایت تمام موارد لازم برگزار شد.

  • برنجی افزود: امسال ۴ هزار و ۸۰۰ داوطلب در کنکور سراسری در شهرستان ملارد با هم به رقابت می‌ پردازند که از این تعداد ۶۰ درصد خانم و ۴۰ درصد آقا هستند و نسبت به سال گذشته افزایش ۱۲ درصدی داشته است.

وی از افزایش ۶۰ درصدی حوزه‌ های امتحانی در شهرستان ملارد نسبت به قبل از شیوع کرونا خبر داد و گفت: با توجه به دستورالعمل‌ های ستاد ملی کرونا تعداد حوزه‌ های امتحانی به ۳۳ حوزه افزایش پیدا کرده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری صدا و سیما

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا