اطلاع رسانی ایمیلی ملاردی ها

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام با استفاده از فناوری برتر Google FeedBurner طراحی شده است و کار می کند، FeedBurner مانند سایر خدمات گوگل از قدرت، کارایی و جذابیت های خاص خود برخوردار است.

خبرنامۀ ایمیلی ملاردی ها هر روز تیتر و خلاصه ای از اخبار و مطالب سایت را به ایمیل اعضا ارسال می کند، اعضا در صورتی که تمایل به مطالعه مطلبی داشته باشند می توانند از طریق تیتر اخبار، صفحه مورد نظر را مشاهده کنند.

تا کنون حدود ده ها نفر در خبرنامۀ ایمیلی ملاردی ها عضو شده اند، شما هم می توانید به آسانی عضو خبرنامه ایمیلی ملاردی ها شوید.

ویژگی مهم خبرنامه ایمیلی ملاردی ها این است که شما در هر زمان که بخواهید می توانید با استفاده از امکان لغو عضویت خودکار، تنها با دو کلیک عضویت خود را لغو و دریافت خبرنامه را متوقف کتنید و هر زمان که خواستید عضویتتان را دوباره فعال کنید.

ویژگی مهم دیگر خبرنامه ایمیلی ملاردی ها این است که به علت ارسال خودکار خبرنامه توسط سیستم FeedBurner آدرس ایمیل اعضای خبرنامه در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و موجب سو استفاده یا ارسال ایمیل های ناخواسته (اسپم) نمی شود.

 

راهنمای تصویری عضویت و لغو عضویت خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

طبق راهنمای تصویری زیر مراحل عضویت را انجام بدهید

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

« تصویر شماره یک »

پس از کلیک بر روی لینک عضویت، صفحه ای به شکل « تصویر شماره یک » باز می شود، در این صفحه ابتدا ایمیلتان را با دقت در کادری که در تصویر با شماره ۱ مشخص شده است وارد کنید، سپس حروف انگلیسی که با فلش شماره ۲ مشخص شده است را با دقت در کادری که با فلش شماره ۳ مشخص شده است وارد کنید و پس از آن بر روی دکمه ای که با فلش شمارۀ ۴ مشخص شده است کلیک کنید.

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

« تصویر شماره ۲ »

پس از کلیک بر روی دکمه ای که در « تصویر شماره یک » با فلش شماره ۴ مشخص شده بود، صفحه ای به شکل « تصویر شماره ۲ » باز می شود، نمایش این صفحه به این معنی است که شما به درستی مراحل درخواست عضویت را طی کرده اید، بعد از این مرحله باید منتظر دریافت یک ایمیل برای تایید عضویتتان در خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام باشید، در این قسمت می توانید با کلیک بر روی قسمتی که با فلش شماره ۵ مشخص شده است این صفحه را ببندید و از آن خارج شوید.

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

« تصویر شماره ۳ »

پس از طی مراحل قبل، حالا باید وارد صفحه ایمیلی بشوید که نشانی آن را برای عضویت در خبرنامه وارد کرده بودید، شما باید ایمیلی با عنوان ” فعال سازی عضویت در خبرنامه ملاردی ها دات کام” مشابه آنچه در تصویر با فلش شماره ۶ مشخص شده است دریافت کرده باشید، اگر این ایمیل را دریافت نکرده اید، قسمت Spam ایمیلتان را ببینید (فلش شماره ۷).

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

« تصویر شماره ۴ »

ایمیل فعال سازی عضویت به شکل « تصویر شماره ۴ » است، شما باید بر روی لینکی که به رنگ آبی در وسط متن ایمیل دیده می شود کلیک کنید (فلش شمارۀ ۸)، با کلیک کردن بر روی این لینک عضویت شما در خبرنامه فعال می شود.

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

« تصویر شماره ۵ »

پس از کلیک بر روی لینک فعال سازی (فلش شمارۀ ۸)، صفحه ای به صورت « تصویر شماره ۵ » به شما نمایش داده می شود، مشاهده این صفحه به این معنی است که شما مراحل عضویت در خبرنامه را به درستی طی کرده اید و عضویت شما فعال شده است و ارسال خبرنامه برای شما آغاز خواهد شد.

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

« تصویر شماره ۶ »

شما هر زمان که خواسته باشید می توانید با کلیک بر روی لینک آبی رنگی که در قسمت پایین همه ایمیل های خبرنامه که برای شما ارسال می شود، با عنوان unsubscribe now قرار دارد (فلش شماره ۹)، عضویتتان در خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام را به صورت خودکار و فوری لغو کنید.

خبرنامه ایمیلی ملاردی ها دات کام

« تصویر شماره ۷ »

پس از کلیک بر روی عبارت unsubscribe now در پایین ایمیل خبرنامه (فلش شماره ۹)، صفحه ای به شکل « تصویر شماره ۷ » باز می شود، مشاهده این صفحه به این معنی است که درخواست لغو عضویت شما ارسال شده است و شما برای تایید درخواستتان باید بر روی دکمه ای که در تصویر با شمارۀ ۱۰ مشخص شده است کلیک کنید، با کلیک بر روی این دکمه عضویت شما به طور خودکار لغو و ارسال خبرنامه برای شما متوقف خواهد شد، با این حال شما هر زمان که بخواهید می توانید دوباره عضویتتان را با طی کردن مراحل عضویت فعال کنید.

 

برای عضویت در خبرنامۀ ایمیلی ملاردی ها دات کام اینجا کلیک کنید

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
دکمه بازگشت به بالا